Bir Çorba Kaşığı Sadece 2 Dakika içinde Bağırsakları Temizleyebilirsiniz!

Sağlıklı bir diyet yapmak, kendinizi sağlıklı ve sisteminizi dengede tutarken, sağlıksız ve abur cubur yiyeceklerle kendinizi doldururken bir sürü sağlık sorununa yol açacaktır. Günümüzde yediğimiz sürekli işlenmiş yiyecekler sindirim sistemimizde çeşitli ciddi rahatsızlıklarla yol açabilir.

Neredeyse hiç gerçek besin içermediğinin yanı sıra, sık sık yediğimiz işlenmiş ve abur cubur, bağırsaklarda çok fazla toksik kalıntı bırakıyor. Atıkların sürekli olarak birikmesi, kolonun tıkanmasınave işlevine zarar verebilir.

Bu nedenle uzmanlar, vücudu yılda birkaç kez detoksifiye etmeyi önerdiler ve muhtemelen sorunlarınız için en iyi detoks karışımına sahibiz.

Hazırlamak için, sadece birkaç kuru erik ve biraz suya ihtiyacınız olacak.

Malzemeler 

  • 10 tane kuru erik
  • 2 bardak su

Tarif

Suyu bir kaynamaya getirin, sonra  kuru erik ekleyin ve düşük ısıda 15 dakika pişirin. İçeceği daha sonra soğumaya bırakın – bir gecede buzdolabında bırakmanızı öneririz. Sabahları, sindirim ve metabolizmanızı güçlendirmek ve günü düzgün bir şekilde başlatmak için kahvaltıdan önce bir çorba kaşığı alın.

Bu çare, bağırsaklarınızı hemen temizlemeye başlayacak ve düzenli olarak tüketerek bağırsaklarınızdan gelen tüm atıkları çıkaracak ve kısa sürede çok daha iyi hissedeceksiniz.

Bağırsak sorunları yaşayan ayrıca sabah ve akşam öğünlerinde 2-3 adet kuru erik yemenizi öneriyoruz.