Özel Günler İçin Sırtı Açık Abiye Modelleri

Sırt dekoltesi elbiseleri ve bunu taşıyabilen sırt bölgesi, bayanlar arasında hep kıskanılmaya mahkum olan bir konu olmuştur. Nitekim bu gayet yerli yerinde bir kıskançlıktır. Hem ne çok iddialıyım ne de çok iddiasızım arasında ince bir çizgide olan özel günler için sırtı açık abiye modelleri ideal niteliktedir.
Tek bir dekolte vermek için de uygun bir çeşittir. Hafif mini önü kapalı bir sırt dekolteli elbiseye karşı kimsenin kifayetsiz duracağını sanmıyoruz. Erkeklerin dikkat ettiği bir diğer unsur sanıyoruz ki özel günlerde giyilen kıyafetlerin hem bana uygun olsun hem anneme uygun olsun mantığıdır. Erkeklerin bir bayanda görmek istediği şey hep daha fazlası olduğu için olur mu öyle şey demeyin.
Kişiliğinize hanım hanımcık olsam da biraz cesur olmaktan da kaçınmam duruşu ile kıyafetinizle hayat duruşunuzu gösterebileceğiniz kısa ve özet modeldir. Bunun yanı sıra bu tarz özel günlerde sırtı açık bir elbiseyi giyecek olan bayanın elinin kolunun ulaşamadığı yer olan sırtının adeta doğuştan güzel olması beklenmektedir.

Tabii bu mümkün olmayan bireylerimize de tavsiyemiz bir yakınınızdan sırt bakımı istemeniz çok doğal karşılanmalıdır. Duşta ya da özel olarak tuttuğunuz buhar ile yumuşayan sırtınıza bu işler için biçilmiş kaftan olan sırt ovalama çubukları ile derinizin üzerinde ki ölü hücreyi atabilirsiniz. İşlemi bitirdikten sonra daha gözenekler açıkken fazla beklemeden peeling yapın, cildinizin nefes aldığını hissetmek sizin için de bir yenilenme hissi oluşturacaktır.
Temizlenmiş cildinizin üstüne bir de çok parlak olmamakla beraber hafif bir krem sürmek yumuşak temiz cildinizin dokunulmak istenesi görüntü kazandırmak için idealdir. Özel günler için seçtiğiniz sırtı açık abiyeniz ile adeta göz dolduracaksınız. Gittiğiniz davette gözlerin size takılacağını bilerek kıyafetinizin bir kenarına nazar boncuğunu iliştirmenizi tavsiye ederiz.