Pandora Takı Modelleri

Takılar biz kadınların kıyafetini bütünleyen parçalardır. Klasik, spor, şık hangi tarzda olursanız olun o tarzı takılarınızla bütünleştirdiğinizde görüntünüzü tamamlamış olursunuz. Pandora size bunu sizi anlatan parçalarla sağlıyor. Danimarka’daki yerel bir kuyumcu ile başlayan yolculuklarına günümüzde 70’ten fazla ülkede ayırt edici özellikleriyle takılar tasarlayarak devam ediyorlar. Üstelik son dönemde de moda oldular. Pandora artık birçok kadının güzelliğini tamamlayan takılar arasında yerini aldı. Her kıyafetinize ayrı bir takı bulmaya çalışmaktansa gün içinde bile sürekli üzerinizde taşıyabileceğiniz bu takılarda yüzük, kolye, kolye ucu, bileklik, küpe gibi parçalarda özel taşlarla kendi tarzınıza uygun seçimleri yapabiliyorsunuz. İsterseniz sade bir takı olarak kullanabilirsiniz, isterseniz markanın “charm” adı verdiği taşlarla sizi yansıtan özelliklerden oluşan bir takı tasarlayabilirsiniz. Üstelik Pandora bunu satın alırken sizin seçiminize bırakıyor. Örneğin; sevdiğiniz şeyler, burcunuz, mesleğiniz, ilişkiniz, eğitiminiz gibi.. bunlardan sadece birini yada birkaçını aynı bileklikte, kolyede, yüzük ya da küpede bir araya getirebilirsiniz. Model ve renk olarak gümüş, altın, rose gibi seçenekleriniz de mevcuttur.
Artık hediye olarak özel günlerde sevdiklerinizi mutlu etmek içinde bu markanın tercih edildiğini görüyoruz. Sonuçta hediye alırken, hediyeyi aldığınız kişinin beğenip beğenmeme ihtimali üzerine de yoğun bir şekilde kafa yoruyorduk. Ama Pandora’da böyle bir sıkıntınız yok. Hediye alacağınız kişi ile ilgili ufak bir ayrıntılı bilgiye bile sahip olmanız doğru hediyeyi seçmenize yardımcı olacaktır.
Pandora markası yüzük modellerini yan yana takılabilir, yan yana takılamaz gibi bir ayrım yapmıştır. Bunun sebebi sade tasarımlı yüzükler birden fazla takılabilir, fakat taşlı ya da gösterişli yüzükler tek olarak takılmalıdır. Bu ayrımı müşterilerine sunması tarz açısından fikir sahibi olmanızı sağlar.
Küpelerde ise sallantılı, çivi ve halka küpeler olarak ayrılmış durumdalar. Çivi ve halka küpeler daha kibar dururken sallantılı küpeler ise daha şaşalı bir görünüm sağlar.
Bileklikleri genelde sade tasarlanmıştır. Bileklik malzemenizi deri olarakta seçebiliyorsunuz. Bilekliklerde kişiye özel charmları birleştirerek tarzınıza uygun hale getirebilirsiniz.